lt en

CB radijo ryšys vienija bendraminčius
Paskelbta 2012 m. rugsėjo 20 d., parašė Edgaras Samuson

Sveiki Lankytojai,

Štai ir vėl interneto platybėse paplito įdomus vaizdelis kuriame "dalyvauja" ir CB radijo ryšys arba kitaipMafija Rusijos keliuose tariant jo pagalba buvo padaryta tvarka.

 

Trumpai apie vaizdelį - Veiksmas vyksta kažkur Rusijoje (tiksli vieta nenurodoma), kaip žinoma atokesnėse Rusijos magistralinių kelių atkarpose vis dar "darbuojasi" reketo atstovai, jie reikalauja pinigų iš pravažiuojančių vilkikų vairuotojų.

 

Tačiau šį kartą jiems nepasisekė, eiga buvo paprasta, vienas vairuotojas sustojo šalikelėje pasikeisti sprogusią vilkiko padangą, kai darbai buvo baigti prie jo priėjo vienas iš reketininkų ir pareikalavo pinigų, pro šalį važiavę vairuotojai puikiai žino tokias situacijas todėl stabtelėjo įsitikinti ar kolegai nereikia pagalbos, tačiau nespėjus reketo atstovams pasišalinti iš įvykio vietos pirmojo vilkiko vairuotojas per CB raciją pranešė jog iš jo buvo reikalaujami pinigai, o blogiečiai vis dar čia.

 

Bendro tikslo vedini vairuotojai nusprendė pamokyti nusikaltėlius, apie tai sutarę CB radijo ryšio pagalba užblokavo nusikaltėlių automobilį kelkraštyje, o tolimesnę eigą matysite vaizdelyje.

 

Komentarai

Reply to comments

 
Klauskite mūsų Klauskite mūsų

Neišsirenkate prekės?
Reikia pagalbos ar patarimo?
KLAUSKITE MŪSŲ!

Siųsti
Vartotojo Prisijungimas X
Prisijungti Pamiršote slaptažodį? Registruotis